Slide #3 image

BİZ KİMİZ ?

26 yıldır bu işi yapmanın gururunu sizlerle paylaşan bir şirketiz... Doğal olmak, dürüstçe yaklaşmak, aynı dili konuşmak en başarılı olduğumuz ana temellerimizdir.İnsan sadece kendini kandırabilir ve sadece kendine yalan söyler en büyük hayat görüşümüzdür. - Her zaman aynı çizgi ve kalitede, tecrübelerimiz sayesinde çağdaş yaşama uygun çalışmayı tercih edeceğiniz tek adres. Şirketimiz elemana uygun iş değil, işe uygun eleman prensibiyle hareket ederek doğru eleman eşittir verimlilik sonucuna her zaman yakalamıştır. Detayları Görün

Slide #1 image

BİZ ÖNCE GÜVEN SONRA HİZMET DİYORUZ.

Güvenmek zaman ister. Ama ilk intiba ve sıcaklık çok önemlidir. Size yardımcınızı tavsiye etmek önce bizim güvenmemizdir. Sorumluluğumuzun bilincinde olmaktır. Bu işi yaparken ticari kaygıyı en son düşünen insanlarız.Çünkü bu bir vicdan işidir.En ufak tereddüt bırakmadan bir başlangıç en sağlıklısıdır diyoruz.Referans olmazsa olmaz diyoruz.Çalışacağınız kişiyi ararken seçim hakkınız olduğunu düşünerek birden fazlada adaylar sunuyoruz.Bizim referanslarımız bizimle çalışan ailelerimizdir. Ayrıca en iyi reklamında insan olduğuna inanıyoruz.

Slide #3 image

ARADIĞINIZ SADECE BİR BAKICI OLMAYACAK

Canınızı emanet ettiğiniz emin bir el. Bu emin el aynı zamanda ailenizin parçası olacaktır. Çocuğunuzun geleceğine etki edecek, gelişiminde de katkıları olacak olan bu kişi, çocuğunuzun temel bakımı yanı sıra size bunları da verecektir.Artık en değerli yaşam sebebiniz olan bebeğinize bakıcı ararken endişe duymayın... Çünkü biz varız... Korkularınızın yerini güven dolduracak.Çocuğunuz için en önemlisi sevgi ve şefkat verebilecek bir el,bir yürek … Çok iyi biliyoruz … Detayları Görün

Slide #3 image

İNSANLARIN HERZAMAN BİR YARDIMCIYA İHTİYACI VARDIR ?

Eviniz sizin kaleniz, en özeliniz, duygularınız, paylaştıklarınız ve en önemlisi günlük ihtiyaçlarınızı karşıladığınız yuvanız.Bu yuvanın temizliği,düzenini sağlamak için,bu alanda kendini yetiştirmiş ve sizi yormayıp rahatlatacak elemanlarla çalışmak her zaman hakkınız olduğuna inanıyoruz.İş öğretmektense,işbilen , gerçekten işe ihtiyacı olan ve evinizi emanet edeceğiniz kişileri sizlere sunuyoruz. Detayları Görün

NextPrev

ŞİRKET PROFİLİMİZ

Şirketimiz elemana uygun iş değil, işe uygun eleman prensibiyle hareket ederek doğru eleman eşittir verimlilik sonucuna her zaman yakalamıştır.


Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları Tic. Ltd. Şti. Olarak titiz ve çağdaş iş anlayışımızı “özel istihdam bürolarında” aldığımız yetkimizle size en güvenilir, en hızlı ve doğru hizmeti vermek sorumluluğunda kalitemizi sürdürüyoruz.


Sizin için hayattaki en önemli varlığınız olan bebeğinizi güvenle emanet edeceğiniz, eğitimli ve gerekli hijyene sahip sadece bakmakla değil onlara sevgiyle yaklaşan emin ellere giden yolda size uygun olan doğru kişiyle profesyonel şekilde buluşturuyoruz.


Çalışan ailelerimizde eviniz için yardımcınızı seçerken öncelikle ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilen kişiyle çalışmanız size işiniz ve özel hayatınızdaki rahatlığı vereceğini biliyoruz. Evinizin ve sizin ihtiyacınııza uygun ev personelinizi seçerken komple temizlik bilen, gündelik, gündüzlü, part-time ve yatılı elemanları size sağlamakla beraber, özel davetlerinizde ahçılar, servis elemanları, bekçiler, bahçıvanlar, özel makam şoförünüz gibi ihtiyaçlarınızı da her zaman cevap verebilecek portföyümüz hazırdır.


İnsanların hayatlarının her safhasında yardımcıya ihtiyacı olduğunu bilerek yaşlılarınızda, hastalarınızda ihtiyacınıza uygun refakatçi, hasta bakıcı, hemşire ve evlerinde yardımcı olacak bilinçli, şefkatli ve profesyonel kişilerle hayatınızı kolaylaştırmak bizim amacımızdır.


İşyerinizde istediğiniz elemanları, sekreter, ön muhasebe, asistan, halkla ilişkilerde, ofisboy, temizlik elemanı, aşçı, cafe sorumlusu gibi pekçok ihtiyaçlarınızda porföyümüzdeki hazır elemanlarımızla hızlı, kaliteli çözüm sunulur.