Slide #3 image

BİZ KİMİZ ?

26 yıldır bu işi yapmanın gururunu sizlerle paylaşan bir şirketiz... Doğal olmak, dürüstçe yaklaşmak, aynı dili konuşmak en başarılı olduğumuz ana temellerimizdir.İnsan sadece kendini kandırabilir ve sadece kendine yalan söyler en büyük hayat görüşümüzdür. - Her zaman aynı çizgi ve kalitede, tecrübelerimiz sayesinde çağdaş yaşama uygun çalışmayı tercih edeceğiniz tek adres. Şirketimiz elemana uygun iş değil, işe uygun eleman prensibiyle hareket ederek doğru eleman eşittir verimlilik sonucuna her zaman yakalamıştır. Detayları Görün

Slide #1 image

BİZ ÖNCE GÜVEN SONRA HİZMET DİYORUZ.

Güvenmek zaman ister. Ama ilk intiba ve sıcaklık çok önemlidir. Size yardımcınızı tavsiye etmek önce bizim güvenmemizdir. Sorumluluğumuzun bilincinde olmaktır. Bu işi yaparken ticari kaygıyı en son düşünen insanlarız.Çünkü bu bir vicdan işidir.En ufak tereddüt bırakmadan bir başlangıç en sağlıklısıdır diyoruz.Referans olmazsa olmaz diyoruz.Çalışacağınız kişiyi ararken seçim hakkınız olduğunu düşünerek birden fazlada adaylar sunuyoruz.Bizim referanslarımız bizimle çalışan ailelerimizdir. Ayrıca en iyi reklamında insan olduğuna inanıyoruz.

Slide #3 image

ARADIĞINIZ SADECE BİR BAKICI OLMAYACAK

Canınızı emanet ettiğiniz emin bir el. Bu emin el aynı zamanda ailenizin parçası olacaktır. Çocuğunuzun geleceğine etki edecek, gelişiminde de katkıları olacak olan bu kişi, çocuğunuzun temel bakımı yanı sıra size bunları da verecektir.Artık en değerli yaşam sebebiniz olan bebeğinize bakıcı ararken endişe duymayın... Çünkü biz varız... Korkularınızın yerini güven dolduracak.Çocuğunuz için en önemlisi sevgi ve şefkat verebilecek bir el,bir yürek … Çok iyi biliyoruz … Detayları Görün

Slide #3 image

İNSANLARIN HERZAMAN BİR YARDIMCIYA İHTİYACI VARDIR ?

Eviniz sizin kaleniz, en özeliniz, duygularınız, paylaştıklarınız ve en önemlisi günlük ihtiyaçlarınızı karşıladığınız yuvanız.Bu yuvanın temizliği,düzenini sağlamak için,bu alanda kendini yetiştirmiş ve sizi yormayıp rahatlatacak elemanlarla çalışmak her zaman hakkınız olduğuna inanıyoruz.İş öğretmektense,işbilen , gerçekten işe ihtiyacı olan ve evinizi emanet edeceğiniz kişileri sizlere sunuyoruz. Detayları Görün

NextPrev

KURUMSAL

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları Tic. Ltd. Şti. T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü 106 nolu 31.01.2006 tarihli özel istihdam bürosudur.
Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları Tic. Ltd. Şti. Kanun hükümleri gereğince, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri ile danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin yanısıra, iş arayanlara, yurt içi ve yurt dışında istihdam sağlamak, gerçek ve tüzel kişiliklere de çeşitli işler için aradıkları niteliklere uygun işgücü temini konusunda insan kaynakları hizmetleri vermektedir.
Türkiye İş Kurumu’nun özel istihdam büroları yönetmeliğiyle ilgili olarak yürürlükteki bu kanun gereği, mevzuata uygun çalışma anlayışıyla T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından da denetlenmektedir.
İnsan kaynaklarında aile şirketimizle 26. yılımızın verdiği güvenceyle çalıştığımız işveren ve işçilerimizle tek ilkemiz, doğruluk ve güvenle hareket edip gerçek hizmeti vermek olmuştur. Türkiye İş Kurumu’nun yürürlükteki bu kanun mevzuatına uygun olarak da şirketimiz kanunlara uygun dürüst anlayışına devam etmektedir.

Berkay Danışmanlık hizmetleri
İş arıyorum ELEMAN ARIYORUM
İş arıyorum İŞ ARIYORUM