Bakıcı Ajansları İstanbul

Ailelerin yaşam koşulları değiştikçe, güvenilir ve nitelikli bakıcılara ulaşmak giderek daha önemli hale gelmektedir. Bu noktada, profesyonel Bakıcı ajansları devreye girerek ailelere kaliteli hizmet sunma ve bakıcılar için de güvenilir iş imkânları yaratma amacı gütmektedir. Bu haftaki makalemizde, ailelere yönelik bu önemli hizmeti sunan Bakıcı ajansları İstanbul başlıklı yazımızı kaleme aldık.

Bakıcı ajansları bizlere neler sağlar;

Uzun yıllardır sektörde olan bakıcı bulma şirketi, yıllar içinde titizlikle eleyip seçtiği geniş bir profesyonel bakıcı ağına sahiptir. Bu ağ içinde yer alan bakıcılar, genellikle titiz bir mülakat sürecinden geçirilerek, güvenilirlikleri ve nitelikleri değerlendirilir. Bu sayede aileler, sevdiklerini güvenle emanet edebilecekleri bakıcıları bulabilirler. Online platformlar aracılığıyla hizmet veren Bakıcı ajansları İstanbul, ailelerin ihtiyaçlarına en uygun bakıcıyı bulmalarını sağlamak adına kolay ve hızlı bir eşleştirme süreci sunar. Aileler, çeşitli kriterlere göre belirlediği bakıcı profilini, karşılıklı görüntülü görüşme yaparak tanışabilme imkânını bulur. Güvenlik, Bakıcı ajansları İstanbul için öncelikli bir konudur. Bu nedenle, bakıcı adayları üzerinde detaylı güvenlik kontrolleri uygulanır ve referanslar incelenir. Aileler, seçtikleri bakıcının geçmişi hakkında bilgi sahibi olarak güvenli bir tercih yapabilirler.

Her ailenin beklentileri ve kuralları farklılık gösterebilir. Fakat ortak olan ve değişmez bazı öncelikler vardır. Bunlar;

Deneyim ve Eğitim: Bakıcının daha önce benzer görevlerde deneyimi olup olmadığı önemlidir. Bakıcının akıcı okuma yazması ve düzgün bir Türkçeye sahip olması çok önemlidir. Özellikle yabancı uyruklu bakıcı için bu konu olmazsa olmazdır.

Referanslarla görüşebilme imkanı: Bakıcının daha önce çalıştığı ailelerden alınan referanslar değerlidir. Önceki işyerlerinden veya ailelerden gelen geri bildirimler, bakıcının yetenekleri ve güvenilirliği hakkında bilgi sağlar.

Güvenilirlik ve Güvenlik: Aileler, çocukları veya yaşlı aile üyeleriyle ilgilenecek bir bakıcı seçerken güvenilirliği ön planda tutarlar. Kimlik bilgileri araştırılmış ve düzenli  bir yaşamı olan bakıcı ile çalışmak isterler. Aileler, bakıcının kendi aile değerleri ve yaşam tarzlarıyla uyumlu olmasına dikkat ederler. Ayrıca, bakıcının iyi iletişim yeteneklerine sahip olmasını ve çocuklarla veya yaşlı aile üyeleriyle etkili bir şekilde iletişim kurabilmesini isterler.

Sağlık Durumu: Bakıcının kendi sağlık durumu, uzun vadeli bir çalışmaya uygun olmalıdır. Bu durum hem kendi sağlığı hem de bakım görevini üstlendiği birey için çok önem arz eden bir konudur. Bakıcının acil durumlarla başa çıkma yeteneğine de sahip olmalıdır.

Fiziksel Yetenekler: Çocuk bakımında da fiziksel enerji ve etkinliklere katılma yeteneği değerlidir. Bakıcının çocuk yetiştirme konusundaki yaklaşımı, aile ile aynı doğrultuda olmalıdır. Aileler genellikle uzun vadeli bir bakım ilişkisi kurmayı tercih ederler, bu nedenle bakıcının uzun vadeli bir işbirliğine açık olup olmadığı önemlidir.

 

Avrupa yakası Bakıcı ajansları, en çok talep aldığımız semtlerimiz ise;

 

Bakıcı ajansları Levent

Bakıcı ajansları Sarıyer

Bakıcı ajansları Tarabya

Bakıcı ajansları Etiler

Bakıcı ajansları Ulus

Bakıcı ajansları İstinye

Bakıcı ajansları Zekeriyaköy

Bakıcı ajansları Yeniköy

Bakıcı ajansları Şişli

Bakıcı ajansları Beşiktaş

Bakıcı ajansları Taksim

Bakıcı ajansları Beyoğlu

Bakıcı ajansları Kağıthane

Bakıcı ajansları Kemerburgaz

Bakıcı ajansları Eyüp

Bakıcı ajansları Göktürk

Bakıcı ajansları Gaziosmanpaşa

Bakıcı ajansları Fatih

Bakıcı ajansları Merter

Bakıcı ajansları Zeytinburnu

Bakıcı ajansları Bakırköy

Bakıcı ajansları Ataköy

Bakıcı ajansları Yenibosna

Bakıcı ajansları Halkalı

Bakıcı ajansları Küçükçekmece

Bakıcı ajansları Florya

Bakıcı ajansları Yeşilköy

Bakıcı ajansları Yeşilyurt

Bakıcı ajansları Bahçelievler

Bakıcı ajansları Ortaköy

Bakıcı ajansları Baltalimanı

Bakıcı ajansları Nişantaşı

 

Anadolu yakası Bakıcı ajansları, en çok talep aldığımız semtlerimiz ise;

 

Bakıcı ajansları Suadiye

Bakıcı ajansları Bostancı

Bakıcı ajansları Kadıköy

Bakıcı ajansları Erenköy

Bakıcı ajansları Fenerbahçe

Bakıcı ajansları Moda

Bakıcı ajansları Acıbadem

Bakıcı ajansları Altunizade

Bakıcı ajansları Ümraniye

Bakıcı ajansları Koşuyolu

Bakıcı ajansları Kozyatağı

Bakıcı ajansları Göztepe

Bakıcı ajansları Ataşehir

Bakıcı ajansları Çekmeköy

Bakıcı ajansları Riva

Bakıcı ajansları Beykoz

Bakıcı ajansları Kavacık

Bakıcı ajansları Kandilli

Bakıcı ajansları Sancaktepe

Bakıcı ajansları Üsküdar

Bakıcı ajansları Çengelköy

Bakıcı ajansları Bağdat Caddesi

Bakıcı ajansları Sahrayıcedit

Bakıcı ajansları Kalamış

Bakıcı ajansları Kartal

Bakıcı ajansları Pendik

Bakıcı ajansları Kurtköy

Bakıcı ajansları Tuzla

Bakıcı ajansları Maltepe

Bakıcı ajansları Kızıltoprak

Bakıcı ajansları Çamlıca

Bakıcı ajansları İçerenköy

 

Bakıcı özel istihdam büroları, İŞKUR denetim ve izinleri sayesinde, size tam güvence vermeye yetkilidir. Diğer bakıcı ajansları adı altında faaliyet gösteren kişiler kurumsal değildir ve yasalara karşı gelerek, iş buldukları bakıcıdan komisyon elde etmektedirler. Bu tür ajanlarla ilerlememenizi tavsiye ediyor, araştırmalarınızı titizlikle yapmanızı rica ediyoruz. Profesyonel, güvenilir ve içiniz rahat bir biçimde bakıcı bulmak istiyorum diyorsanız, bizi arayın.

 

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yöneticisi

Güldan Şahbaz-08.12.2023 

 

 

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?
etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?