Çocuk bakıcısı burada

Çocuk bakıcısı arayan aileler için, 28 yıllık, işkur izinli, yasal ve güvenilir çocuk bakıcısı şirketi olarak, aynı adreste ve aynı kurumsal çizgide, çocuk bakıcısı burada diyor ve ayrıcalıklı kaliteli hizmet için sizleri davet ediyoruz.

Yüzlerde el altından ve merdiven altı, çocuk bakıcı temini yapan, saçma sapan ve kafanızı karıştıran bir sürü kaynak var ama siz, gerçekten doğru, dürüst bir hizmet almak istiyorsunuz. Ayrıca, herhangi bir, elman değişikli durumunda, adam gibi bir hizmetin devamını arzuluyorsunuz.

Çocuk bakıcısı burada

Çünkü, çocuk bakıcı şirketi, sözlerinin ve hizmetinin arkasında durmalı diye düşünüyor iseniz, bunu istemekle çok halksınız.

Çocuk bakıcısı burada derken;

çocuk bakıcı şirketimizi, diğer çocuk bakıcısı firmalarından ayıran özelliklerimiz nelerdir? Sizlere açıklayalım;

1 – Çocuk bakıcısı burada, çünkü; en iyi cocuk bakıcısı referansları kontrol edilmiş bakıcılardır.

2 –, çünkü; en tecrübeli bebek çocuk bakıcısı portföyleri bizim uzun yıllara dayanan birikimlerimizle oluşturuluyor.

3 –, çünkü; yatılı çocuk bakıcı ve gündüzlü çocuk bakıcı, bizim şart, şurt bilen becerikli,  vicdanlı ve donanımlı bakıcılarımızda.

4 –, çünkü; kendi çocuğumuzu ve evimizi emanet etmeyeceğimiz insanlara, kesinlikle iş bulmayacak kadar empati yapıp, seçici davranıyoruz.

5 – Çocuk bakıcısı burada, çünkü; ihtiyaç sahibi ailelerin, bizden hizmet almak istemelerinin, işbilen ve güvenilir çocuk bakıcısı bulup, sorunsuz bir şekilde hayatlarını kolaylaştırmak istediklerinin farkındayız.

6 – Çocuk bakıcısı burada, çünkü; 28 yıllık çocuk bakıcısı danışmanlık firması olarak, hiçbir zaman işveren aileleri bir kerelik düşünmedik, önceliğimiz ticari kaygılar olmadı, bizden memnun olan aileler, zaten zaman içinde tavsiye olarak bize hep geri döndüler.

Çünkü; 1991 yılından bu zamana, hiçbir işveren aileyi mağdur bırakmadan, her zaman, aynı adreste ve aynı iş ahlakı ile, doğru hizmet anlayışında, çocuk bakıcısı arıyorum diyen aileler için, çocuk bakıcısı burada. Şimdi bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan ŞAHBAZ
25.06.2019

Yazımızı Paylaşır mısınız?

Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?