Çocuk bakıcısı iş ilanları

Çocuk bakıcılarının iş bulmak için kullandıkları, Çocuk bakıcısı iş ilanları platformu, sosyal medya ve internet sayfalarında oldukça işlevsel hale gelmiştir. Bakıcılık sektörünün pazar payı çoğaldıkça, çocuk bakıcılığı mesleğinin talebi ve başvurusu da artmış bulunmaktadır. Bizler 29 yılı geride bırakan bir, Çocuk bakıcısı ajansı olarak, uzun yıllar içerisindeki, sektör evrilmelerini bilinçlenerek geçirdik. Bu nedenle, daha çok kaliteli ve profesyonel Çocuk bakıcısı portföyüne sahip olabilmek için, Çocuk bakıcısı iş ilanlarını, web sayfamızda ve instagram sayfalarımızda yayınlamaktayız.

Çocuk bakıcısı iş ilanları

Çocuk bakıcısı iş ilanları vermekte ki hedeflerimiz;

*Daha çok çocuk bakıcıya iş alanı açmak ve iş bulmak

*Çocuk bakıcılığı mesleğine verilen önemi ve gelişimi arttırmak. Çünkü talep arttıkça, mesleğinde daha başarılı olmak isteyen eğitimli ve donanımlı insanlarda artacaktır.

*Kadınlara ait bu iş kolu olan, çocuk bakıcılığının mesleki kalitesini yükseltmek

*Çocuk bakıcısı arayan aileler için, istedikleri bakıcıyı bulmaları adına, daha fazla Çocuk bakıcısı aday seçenekleri sunabilmek

*Eğitimli çocuk bakıcısı arıyorum, tecrübeli çocuk bakıcısı arıyorum, güvenilir çocuk bakıcısı arıyorum, referanslı çocuk bakıcısı arıyorum ihtiyacında olan ailelere, daha iyi adaylar sunarak, mesleğin kalitesini yükseltmek.

Peki, Çocuk bakıcısı iş ilanlarından iş başvurusu yapan bakıcı adayları nasıl elemelerden geçiyor?

-Sabıka kaydı, ikametgah belgesi ve kimlerle yaşadığı gibi, güvenlik araştırmalarından geçiriyoruz.

-Referansı olmayan aday kabul etmiyoruz.

-Elemanlardan aldığımız referans bilgilerini detaylı araştırıp, kontrol ediyoruz.

-Elemanın fiziksel ve zihinsel olarak, çocuk bakıcılığı mesleğine yeterliliğini test ediyoruz.

-Özel hayatı konusunda da, bilgi sahibi olup, düzenli bir hayatının olduğundan emin oluyoruz.

-Olumlu olumsuz tüm özelliklerin hakkında veriler toplayarak, psikolojik olarak tanımaya çalışıyoruz. İşini severek yapan ve uyumlu pozitif yapıya sahip olması dahilinde, iş bulmayı tercih ediyoruz.

-Kimya olarak sakin, sabırlı ve sevgi dolu olması, çocuk bakıcılığı için en önemli özelliklerdir. Bu meziyetlere sahip olduğunu anlamak için, bazı yazılı ve sözlü testlerden geçiriyoruz.

-Sonrasında, iş bulmaya karar verdiğimiz adayları, istedikleri işlere yerleştirmek için çalışmalar yapıyoruz.

Çocuk bakıcısı iş ilanlarındaki en önemli hedeflerimiz;

Bu sektörde iş arayışında olan ve işe ihtiyaç duyan insanlar, çocuğunu okutmak, evini geçindirmek, ev sahibi olmak, hasta eşine veya aile yakınlarına bakmak gibi  hedefleri oluyor. Çoğu zamanda, eşinden ayrılmış ve hem anne hem baba olan kadınlara iş bulmak, bize kutsal bir hizmet yapmanın şevkini veriyor. Bizler, elemanlarımızı yoldaşlarımız olarak görüyoruz. Onların sevdiği işi yapmasını sağlıyoruz.

Elemanlarımız bize Çocuk bakıcısı iş ilanları yoluyla başvurduklarında, derinlemesine konuşup, onları anlamaya çalışıyoruz. Çünkü, her insan farklı meziyetlere ve yeteneklere sahiptir. Yapmaktan mutlu olduğu branşta çalışırsa, hem kendi için, hemde hizmet verdiği işvereni için, daha sağlıklı ve uzun vadede çalışacaktır. Elemanın duygusal yapısı ve kişiliğini iyi anlayıp, gerçekten mutlu çalışıp anlaşacağı aynı frekansta aile ile eşleştirmeye çalışıyoruz.

Bunun yanı sıra, kültürel ve geleneksel anlamlarda da uyumlu olabilecekleri bir ortam olmasını sağlıyoruz. Çünkü, bu iki taraf içinde saygılı ve huzurlu bir çalışma ortamı için, bu uyum çok önemlidir. İyi ailelerde, uzun yıllar mutlu ve huzurlu çalışmak için bizi arayın.

GÜLDAN ŞAHBAZ
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
18.08.2020

Yazımızı Paylaşır mısınız?

Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?