Çocuk Bakıcısı istanbul

Sevgili okurlarımız, gerek çalışan anne,babalar gerekse yoğun hayatı olan aileler için, 24 saat çocuğun tüm bakım sürecinin sorumluluğunu alıp, anne ve babanın kural ve izni dahilinde sürdüren, çocuğun zihinsel ve fiziksel tüm gelişimini güvenilir, tecrübeli ve sevgi içinde yöneten, çocuk bakıcısı İstanbul diyerek, İstanbul’daki tüm semtlere yatılı çocuk bakıcısı istanbul ve gündüzlü çocuk bakıcısı istanbul olarak, hizmet vermekteyiz.

Çocuk Bakıcısı istanbul

Çocuk Bakıcısı istanbul, çocuk bakıcıları özellikleri;

*  Çocuğun öz bakımı ile ilgili her şey, yani beslenmesinden, yemeklerinden, banyosundan, tırnak kesiminden, odasının ve çamaşırlarının düzeninden sorumludur.

*  Çocuğun temel bakımı süreci, yanı sıra, çocuğun fiziksel gelişimini de ( çocuğun boy-kilo gelişimi ) takip edecek, yeterli derecede vitaminleri alıp, düzenli beslenmesini sağlamalıdır.

*  Çocuğun özgüveni için, sevgi ve saygı içerisinde, bağ kurabilecek yapıda davranır.

*  Çocuğun anlama ve algılama sistemini, bol bol oyun oynayarak, kitap okuyarak, konuşarak, çocukla birebir göz teması kurarak, doğaçlama yaparak, çocuğun zihinsel gelişimine de etkide-katkıda bulunur.

*  Çocuk bakıcısı İstanbul, yatılı çocuk bakıcısı ve gündüzlü çocuk bakıcısı, çocuğun gün içerisinde akşamdan yatmadan önce ve gece bakım süreci ile ilgili tüm süreci annenin direktif ve bilgisi dâhilinde düzene sokar ve rutinini devam ettirir.

*  Çocuk bakıcısı İstanbul hizmetimizde, çocuk gelişimi mezunu çocuk bakıcıları, eğitimli çocuk bakıcısı, oyun ablası bakıcı gibi, çocukla kaliteli zaman geçiren, çocuğun uyuduğu veya okula gittiği saatlerde aileye ufak tefek ev işlerinde yardımcı olur ve yemek yapabilir elemanlarımız mevcuttur. Tabii ki her durumda çocuk öncelik ve ön planda olur.

*  Çocuk bakıcısı İstanbul, diyerek aradığınız çocuk bakıcısı, bu nazik ve sorumluluk sahibi gönül işini, meslek olarak gören, sabırlı, güler yüzlü, pozitif, sakin, uyumlu, ve uzun vadeli çalışabilecek çocuk bakıcısıdır.

*  Çocuk bakıcısı İstanbul, diyerek aradığınız çocuk bakıcısı, özel hayatı düzenli, kişisel temizliği özenli, tüm güvenlik taramalarında temiz ve özverili, öz güveni olan ve saygılı çocuk bakıcısıdır.

*  Çocuk bakıcısı İstanbul, diyerek aradığınız çocuk bakıcısı, gerek hal ve davranışlarıyla gerekse konuşmaları ve     hareketleriyle, çocuğa rol model olabilecek kişiliğe sahip çocuk bakıcısı olmalıdır.

29 yıllık Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları, referanslı çocuk bakıcısı İstanbul, tecrübeli çocuk bakıcısı İstanbul, güvenilir çocuk bakıcısı İstanbul ve  yatılı çocuk bakıcısı İstanbul, gündüzlü çocuk bakıcısı İstanbul kadromuz ile gerçekten iyi hizmet alabilecekleri, çocuk bakıcısı İstanbul için, hizmetinizdeyiz. En iyi çocuk bakıcısı için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan ŞAHBAZ – 04.12.2018

Yazımızı Paylaşır mısınız?

Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?