En İyi Çocuk Bakıcısı Firması

En iyi çocuk bakıcısı firması olmak, çocuk bakımı ve ev hizmetleri vermek ağır sorumluluk isteyen, kurumsal bir çizgide profesyonelce hareket etmek zorunda olup, sektördeki ihtiyaç sahibi ailelerin, en iyi çocuk bakıcısı firması arıyorum diyerek başvurduklarında, ailelere en doğru ve kalıcı hizmeti vermekten geçer.

Herkes bu hizmeti verecek kabiliyete ve özveriye sahip olamaz. Çocuk Bakıcısı arıyorum dediğinizde,en iyi çocuk bakıcısı olmayı meslek olarak gören ve bu mesleğe verdiği değerden ötürü, güvenilir bakıcılar ve tecrübeli bakıcılar bulmak amacında olduğunuzu biliyoruz. Aradığınız, en iyi çocuk bakıcısı, bu işlerin gerektirdiği yeteneklere sahip, tecrübede ve güvenirlilikte olması temeldir. Bu temel bizim size çizdiğimiz doğru çocuk bakıcısı, en iyi çocuk bakıcısı köprüsünün ilk adımıdır.

Bu konu en iyi çocuk bakıcısı firması ile çalışmak istiyorum, diyen ve buna ihtiyaç duyan ailelerin derinden bilmesi ve iyi araştırarak karar vermeleri gereken konudur.

En iyi Çocuk Bakıcısı Firması

En iyi çocuk bakıcısı firması özellikleri;

*En iyi çocuk bakıcısı firması, yasal çalışan ve işkur’a bağlı danışmanlık şirketi olmalıdır.

*İşe yerleştireceği elemanların güvenlik araştırmalarını tam yapan ve iş bilen elemanlarla çalışan güvenilir çocuk bakıcısı firması olmalıdır.

*Uzun yıllar kaliteli,kurumsal çizgide çalışan profesyonel bakıcı firması olmalıdır.

*Referans ve tavsiye mektuplarını, kurumsal kimliğini ve birikimlerini web sayfası veya sosyal medya gibi bilişim mecralarında, ihtiyaç duyup araştıranlarla paylaşan bir bakıcı referanslı çocuk bakıcısı firması olmalıdır.

*İhtiyaç sahibi aileler ile doğru diyalog kurup, anlayıp, empati yaparak, doğru aday için doğru yönlendirme yapan; insan kaynakları uzmanları ile çalışan bir en iyi çocuk bakıcısı firması olmalıdır.

*İşe yerleştireceği en iyi çocuk bakıcısı elemanlarının, tüm özel hayat ve mesleki yeterliliği konusunda bilgi sahibi olup, tüm sorumluluklarını arkasında olmalıdır.

*Elemanın işe kabulünden sonra tüm sabıka kaydı, ikametgah, kimlik bilgilerini sunabilmeli, istenildiği takdirde sağlık testleri konusunda yardımcı olmalıdır.

*En iyi çocuk bakıcı firması, işe yerleştirdiği eleman ile ilgili sorumluluğunu devam ettirmeli, ailenin danışması gereken konularda yanında olmalı ve anlaşmazlık durumunda kaliteli çocuk bakıcısı firması hizmet devamını sağlamalıdır.

En iyi çocuk bakıcısı firması ile çalışmanın faydaları;

* İlk olarak en iyi çocuk bakıcısı firması ile çalışmanın faydaları olarak,  sizin neden yardım istediğinizi bilir. Çevrenizde bu işi profesyonel şekilde yapan bir referanslı çocuk bakıcısı olmadığını bilir.

* Sizin zaman ve imkan bulamadığınız, güvenlik araştırmalarının yapılmış olması, yeterli deneyimi olan tecrübeli çocuk bakıcısı olması gibi şartlarınız için başvurduğunuzu bilir.

*  En iyi çocuk bakıcısı hizmeti vermek için uzun yılların verdiği kaliteli çocuk bakıcısı portföyü ve bilgi birikime sahiptir.

* Çok bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı ya da dadı adayı ile görüştünüz ama hizmet bakıcı firması size profesyonel gelmedi ve adaylar da yetersizdi, budur diyemediniz.

*Çok kişi görmek demek bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı ya da dadı, iyi çocuk bakıcısı buldunuz anlamına gelmez. Ayrıca çok kişi görüp yoruldunuz, çünkü anlatmaya çalıştığınız anlaşılmamış veya sizi dinlememişler.

*En iyi çocuk bakıcısı firması hizmet almak istemenizde, sizin çocuğunuza alacağınız çocuk bakıcısı hizmeti içinde; bakıcının çocuk gelişimine katkısı ve de bakıcının çocuk eğitiminde katkısı gibi temel inançlarınız var. Bu istek ve beklentilerinizi karşılayacak iyi çocuk bakıcısı firması ne aradığınızı bilir.

*Bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı sadece çocuğa bakmaz, sadece çocuğun öz bakımı yeterli değil, artık çağımızın çocukları hızlı öğreniyor ve çok akıllı yönlendirmek gerekiyor.

*Çocuk Bakıcısı ile mesafe ve saygı ilişkisi kurmak istiyorsunuz. Mahalle çevresinde temizlikçi bayan olarak gittiği evlerde çocukla ilgilenmiş ve arada çocuk emanet edilmiş kendine çocuk bakıcısı diyen; profesyonellikten uzak, üslupsuz, bilgisiz, yeter siz insanlarla muhatap olmak istemiyorsunuz.

En iyi çocuk bakıcısı firması ile çalışmanın faydaları;

*Çocuğunuzu çok seviyorsunuz, onun için çalışıyor ve gelecek planlarını sağlam temellerde kurmak istiyorsunuz. Özgüveni olan, ayakları yere sağlam bana, saygı değer, başarılı, sağlıklı ve mutlu bir birey olarak yetiştirilmesini istiyorsunuz.

*Dominant bir anne ve babasınız, kurallarınız var. Bu kuralları doğru yönetmek ve uygulatmak istiyorsunuz. Kapasiteli ve uyumlu, bu işi meslek olarak gören, akıllı ve güvenilir çocuk bakıcısı arıyorum diyorsunuz.

*Anne ve baba oldunuz, anneanne ve baba anneleri daha iyi anlıyor ve onları yormak istemiyorsunuz. Torunlarını sevmeye enerjilerini harcamalarını istiyorsunuz. Yaşlandılar ve artık rahat edip sağlıklarına dikkat etmeleri için mutlu olmalarını istiyorsunuz.

*Enerjisi yüksek ve günümüz yeniliklerine açık, çocuğunuza istediğiniz düzende hareket edip; çocuğun yemek düzeni, çocuğun uyku düzeni olan, çocuğun eğitiminde katkıda bulunacak bakıcı, çocuğun gelişiminde bilgili çocuk bakıcısı ile çalışmak istiyorsunuz. Kendi becerilerine sahip, sosyal ve özgüveni olan çocuk yetiştirmek istiyorsunuz.

*Çocuk bakıcısı ile çalışarak gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzu emanet etmek istiyorsunuz. Sakin, sabırlı, sevecen, çocukla gerçekten mutlu olan, anaç ve vicdanlı bir bakıcı ile çalışmak istiyorsunuz.

1991 yılından, bu zamana kadar, Berkay Danışmanlık, en iyi çocuk bakıcısı firması olup, bütün yasal mevzuat ve çerçevelerde hareket edip, çocuk bakıcısı arıyorum diyen, tüm işveren ailelere, arayışların da onlara kılavuz olmayı prensip haline getiren, 29 yıllık en iyi çocuk bakıcısı firması olarak, deneyimli ve en iyi çocuk bakıcısı portföyüyle, en iyi çocuk bakıcısı firması arıyorum, diyen ailelere hizmete hazırdır.

Önce güven sonra hizmet diyerek, iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Danışmanı
Güldan Şahbaz
04.06.2018

Yazımızı Paylaşır mısınız?

Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?