Filipinli Çocuk Bakıcısı

29 yıllık çocuk bakıcı firması olarak, işkur izinli danışmanlık şirketi olan insan kaynakları şirketimiz, oturmalı Filipinli çocuk bakıcısı, yatılı Filipinli çocuk bakıcı, gündüzlü Filipinli çocuk bakıcısı, Filipinli çocuk bakımına anne yardımcısı olarak, yasal ve güvenilir, tecrübeli Filipinli çocuk bakıcısı temin etmektedir.
Filipinli Çocuk Bakıcısı

Filipinli çocuk bakıcısı hizmeti verirken dikkat ettiğimiz hususlar;

-Oturma izinli Filipinli çocuk bakıcı olmalıdır.

-Referanslı Filipinli çocuk bakıcı olmalıdır.

-Çocuk bakımı ile ilgili hijyen kurallarını ve şartı şurtu bilen,  Filipinli çocuk bakıcı olmalıdır.

Kişisel temizliğine dikkat eden, uzun vadeli çalışmış, işbilen, tecrübeli Filipinli çocuk bakıcı olmalıdır.

-Düzgün Türkçe konuşabilen, çocukla kaliteli zaman geçirebilecek, sorumluluk sahibi, ikamet ettiği adresi belli, güvenilir Filipinli çocuk bakıcı olmalıdır.

İşveren ailenin ihtiyacı ne ise, ona göre doğru eşleştirme yaparak, ailelerin beklentilerini karşılayacak kapasite ve yeteneğe sahip Filipinli çocuk bakıcılar sunuyoruz.

Örneğin;

*Çocuk bakımı için Filipinli çocuk bakıcı ise; daha önce çocuk bakımı yapmış ve çocuklu evde çalışmış, Filipinli çocuk bakıcı olmalıdır.

*Ailenin ihtiyacı yatılı Filipinli çocuk bakıcısı ise, daha önce yatılı çalışmış, ailenin çocukla ilgili beklediği tüm sorumlulukları tek başına yerine getirmiş, eğer çalışan bir aile iseniz, daha önce çalışan bir ailenin çocuğunun sorumluluğunu almış, yatılı Filipinli çocuk bakıcısı olmalıdır.

*Ailenin ihtiyacı, gündüzlü çalışacak çocuk bakıcısı ise, Filipinli gündüzlü çocuk bakıcısı, sizin istediğiniz mesailerde ve esnekliklerde çalışabilecek, ulaşımı kolay lokasyonlarda oturan bir, Filipinli çocuk bakıcısı olmalıdır.

Filipinli çocuk bakıcısı Özellikleri nasıl olmalıdır ?

*En öncelikle çocuk sevgisi ve sabrı referansları ile ispatlanmış Filipinli çocuk bakıcı olmalıdır.

*Daha önceki çalıştığı ailelerde, çocukla ilgili A’dan Z’ye tüm sorumluluğu almış, çocuğun günlük ihtiyaçlarını ve rutinini yönetebilecek kabiliyette bir Filipinli çocuk bakıcı olmalıdır.

*Çocuğun temel bakımı dışında da, çocuğun duygusal gelişimi ve zihinsel gelişimi ile ilgili bilgi sahibi olup, çocuğun gelişimine etkisi ve katkısı olmalıdır.

*Çocukla ilgili tüm detayları ve yeni durumları aile ile paylaşmalı ve ailenin izni dışında asla hareket etmemelidir.

*Çocuğun güveni ve bağımlılığı açısından, uzun vadeli çalışabilecek, çalışması için de herhangi bir sağlık veya ailevi bir nedeni olmamalıdır.

*Ailenin evinde kamera sistemi varsa, bu ortamda çalışabilmeli, çalışırken özellikle çocukla ilgilendiği zamanlarda, çok acil bir durum yok ise telefon kullanmamalıdır.

*Ailenin işe başlamadan önce istediği sağlık testleri var ise, bu testleri yaptırmak konusunda açık olmalıdır.

*Filipinli çocuk bakıcısı, kesinlikle sigara ve başka zararlı şeyler kullanmamalıdır.

1991 yılından bu zamana çocuğuma bakıcı arıyorum diyen ailelerin ihtiyaçlarını iyi dinleyip; analiz ederek işe başlıyoruz. Bize başvurmanızın sebebi olan; işbilen ve problemsiz çocuk bakıcısı ile uzun yıllar çalışıp; kaliteli hizmet almak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle yaptığımız işin hassasiyetini ve ciddiyetini bilerek Filipinli çocuk bakıcı için; en iyi çocuk bakıcısı şirketi olarak bizi arayın diyoruz.

Yazımızı Paylaşır mısınız?

Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?