Gündüzlü Çocuk Bakıcısı İş İlanları

Gündüzlü çocuk bakıcılarının iş bulmak için kullandıkları, gündüzlü çocuk bakıcısı iş ilanları platformu, sosyal medya ve internet sayfalarında oldukça işlevsel hale gelmiştir. Bakıcılık sektörünün pazar payı çoğaldıkça, gündüzlü çocuk bakıcılığı mesleğinin talebi ve başvurusu da artmış bulunmaktadır. Bizler 29 yılı geride bırakan bir, bakıcı danışmanlık şirketi olarak, uzun yıllar içerisindeki, sektör evrilmelerini bilinçlenerek geçirdik. Bu nedenle, daha çok kaliteli ve referanslı çocuk bakıcısı portföyüne sahip olabilmek için, gündüzlü çocuk bakıcısı iş ilanlarını, web sayfamızda ve instagram sayfalarımızda yayınlamakyatız.

Gündüzlü Çocuk Bakıcısı İş İlanları

Gündüzlü çocuk bakıcısı iş ilanları vermekteki hedeflerimiz;

-Daha çok gündüzlü çocuk bakıcıya iş alanı açmak ve iş bulmak

Gündüzlü çocuk bakıcılığı mesleğine verilen önemi ve gelişimi arttırmak. Çünkü talep arttıkça, mesleğinde daha başarılı olmak isteyen eğitimli ve donanımlı insanlarda artacaktır.

-Kadınlara ait bu iş kolu olan, gündüzlü çocuk bakıcılığının mesleki kalitesini yükseltmek

Gündüzlü çocuk bakıcısı arayan aileler için, istedikleri gündüzlü bakıcı bulmaları adına, daha fazla bakıcı aday seçenekleri sunabilmek

Eğitimli bakıcı arıyorum, tecrübeli bakıcı arıyorum, güvenilir bakıcı arıyorum, referanslı bakıcı arıyorum ihtiyacında olan ailelere, daha iyi adaylar sunarak, mesleğin kalitesini yükseltmek.

 

Peki, gündüzlü çocuk bakıcısı iş ilanlarından iş başvurusu yapan bakıcı adayları nasıl elemelerden geçiyor?

-Sabıka kaydı, ikametgah belgesi ve kimlerle yaşadığı gibi, güvenlik araştırmalarından geçiriyoruz.

-Referansı olmayan aday kabul etmiyoruz.

-Elemanlardan aldığımız referans bilgilerini detaylı araştırıp, kontrol ediyoruz.

-Elemanın fiziksel ve zihinsel olarak, bakıcılık mesleğine yeterliliğini test ediyoruz.

-Özel hayatı konusunda da, bilgi sahibi olup, düzenli bir hayatının olduğundan emin oluyoruz.

-Olumlu olumsuz tüm özelliklerin hakkında veriler toplayarak, psikolojik olarak tanımaya çalışıyoruz. İşini severek yapan ve uyumlu pozitif yapıya sahip olması dahilinde, iş bulmayı tercih ediyoruz.

-Kimya olarak sakin, sabırlı ve sevgi dolu olması, çocuk bakıcılığı için en önemli özelliklerdir. Bu meziyetlere sahip olduğunu anlamak için, bazı yazılı ve sözlü testlerden geçiriyoruz.

-Sonrasında, iş bulmaya karar verdiğimiz adayları, istedikleri işlere yerleştirmek için çalışmalar yapıyoruz.

 

Gündüzlü çocuk bakıcısı iş ilanlarındaki en önemli hedeflerimiz;

Bu sektörde iş arayışında olan ve işe ihtiyaç duyan insanlar, çocuğunu okutmak, evini geçindirmek, ev sahibi olmak, hasta eşine veya aile yakınlarına bakmak gibi  hedefleri oluyor. Çoğu zamanda, eşinden ayrılmış ve hem anne hem baba olan kadınlara iş bulmak, bize kutsal bir hizmet yapmanın şevkini veriyor. Bizler, elemanlarımızı yoldaşlarımız olarak görüyoruz. Onların sevdiği işi yapmasını sağlıyoruz.

 

Gündüzlü Çocuk Bakıcısı İş İlanları

Elemanlarımız bizlere, gündüzlü çocuk bakıcısı iş ilanları yoluyla başvurduklarında, derinlemesine konuşup, onları anlamaya çalışıyoruz. Çünkü, her insan farklı meziyetlere ve yeteneklere sahiptir. Yapmaktan mutlu olduğu branşta çalışırsa, hem kendi için, hemde hizmet verdiği işvereni için, daha sağlıklı ve uzun vadede çalışacaktır. Bakıcının duygusal yapısı ve kişiliğini iyi anlayıp, gerçekten mutlu çalışıp anlaşacağı aynı frekansta aile ile eşleştirmeye çalışıyoruz. Bunun yanı sıra, kültürel ve geleneksel anlamlarda da uyumlu olabilecekleri bir ortam olmasını sağlıyoruz. Çünkü, bu iki taraf içinde saygılı ve huzurlu bir çalışma ortamı için, bu uyum çok önemlidir. İyi ailelerde, uzun yıllar mutlu ve huzurlu çalışmak için bizi arayın.

 

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

 İnsan Kaynakları Yöneticisi

GÜLDAN ŞAHBAZ -07.07.2021

 

 

 

 

 

 

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?

Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?