Profesyonel Çocuk Bakıcısı Danışmanlık Firması

1991 yılından beri, profesyonel çocuk bakıcısı Danışmanlık Firması olarak, çocuk bakıcısı ihtiyacınız için en doğru ve dürüst hizmeti alabilmeniz için, sizlere çok önemli bazı önerilerimizi sunmak isteriz.

Profesyonel Çocuk Bakıcısı Danışmanlık Firması

Profesyonel Çocuk Bakıcısı Danışmanlık Firması Nedir ?

Anne babalar, hayatındaki bazı yaşam zorunlulukları veya özel gereksinimleri nedeniyle, çocuk bakıcısı çalıştırmak zorundadırlar. Hayatlarının odak noktası olan, en değerli varlıkları olan çocuklarına, çocuk bakıcı bulmak için, profesyonel bir hizmet almak, en büyük istekleri haline gelir.

Tam bu nokta da, daha önce profesyonel anlamda, bir başkasının çocuğunun tüm temel bakımını üstlenmiş, referans verebilen, çocuk bakmak için yeterli zihinsel ve bedensel donanımlara sahip, aklı başında, bilinçli, akıllı ve uyumlu, çocuk bakımını meslek olarak hayatına oturtmuş, profesyonel çocuk bakıcıları ile, sizi bir araya getiren danışmanlık firmalarına, profesyonel çocuk bakıcısı firması denir.

Profesyonel Çocuk Bakıcısı Danışmanlık Firması Ararken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

*Özellikle resmi ve kanunlara uygun bir çocuk bakıcısı danışmanlık firması mı? sormalısınız. Soracağınız net soru; İşkur’a bağlı özel istihdam bürosu belgesi var mı? yoksa kanunlara uygun olmayan merdiven altı ve güvenemeyeceğiniz kişi ya da kişilerdir.

*Yasal mevzuatlara uygunluğunu öğrendikten sonra, çocuk bakıcısı danışmanlık firmasının çalışma şeklini ve bu işe olan ciddiyetini kavramalısınız.

*Çocuk bakıcısı danışmanlık firma yetkilisinin, sizi anlamasındaki ve yönlendirmesindeki profesyonelliği çok önemlidir. Çünkü, baştan sona sizinle iletişim kurarken, ayrı özen ve itinayı göstermesi gerekiyor. Aklınızda, asla bir soru işareti kalmamasına özen göstermelisiniz.

*Çocuk bakıcısı danışmanlık firması, size duymak istediklerinizi değil, olması gerekeni ve izlenecek en doğru yolu göstermesi gerekir.

Çocuk Bakıcısı Danışmanlık Firmasının, Profesyonel Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ?

Çocuk bakıcısı danışmanlık firması ile çocuk bakıcısı adayları ile yüz yüze tanışmak ve mülakat toplantısı aşamasına geldiğinizde, profesyonel olup olmadığını, en iyi bu esnada anlarsınız. Çünkü, profesyonel çocuk bakıcı danışmanlık firması, sizi iyi anlayıp, analiz edip, portföyündeki size en uygun olan, çocuk bakıcısı adaylarıyla eşleştirmiş olmalıdır. Aksi takdirde, çocuk bakıcısı adayları içerisinde, kimyanızın ve yaşantınızın tarzında adaylarla, sizi buluşturamamışsa, kesinlikle profesyonel değildir.

29 yıldır, siz çocuk bakıcısı arayan anne babaların, konuşma tarzı, yaşam şekli, iş hayatı, örf ve adetleri, gelenek ve görenekleri bizim için kılavuz niteliğindedir. Profesyonel çocuk bakıcısı danışmanlık firması olarak, sizleri anlayan, algılayan ve empati yapabilen insan kaynakları uzmanlarımızla, en iyi çocuk bakıcısı arayışınızda köprü olmak için, bizi arayın diyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan ŞAHBAZ – 20.11.2019

Yazımızı Paylaşır mısınız?

Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?