Yatılı çocuk bakıcısı fiyatları 2019

Çocuk bakıcısı danışmanlık firması olarak, referanslı yatılı çocuk bakıcısı pörtföyümüzle ,  28 yıldır, İşkur izinli danışmanlık hizmeti vermekteyiz ve sizlere, yatılı çocuk bakıcısı fiyatları 2019, evde çalışan yatılı çocuk bakıcısı fiyatları ile ilgili, yaklaşık olarak ücret bilgileri paylaşmak istiyoruz.

Yatılı çocuk bakıcısı fiyatları 2019

  • İstenilen iş tanımı, tecrübe, eğitim, referans ve beklediğiniz sorumluluklar ücretin miktarını, yani yatılı çocuk bakıcısı fiyatlarını etkilemektedir. Yatılı çocuk  bakıcısının donanımı ve sahip olduğu deneyimlerinin kalitesi de, beklentilerinize göre değişebilir. En önemli ücreti etkileyen kriterler, tecrübeli olması, güvenilir ve sağlam referanslara sahip olmasıdır.
  • Çocuğunuz, 0-6 yaş arasında ise, daha önce bu grup içerisindeki çocuğun  bakım sorumluluğunu almış, yatılı çocuk bakıcısı öneriyoruz.

Yatılı Çocuk Bakıcısı Fiyatları 2019;

4000 ile 5000 tl arasında değişir. Eğer, dadı tarzında, eğitimli ve bazı sertifikalara sahip olmasını isterseniz, bu ücretler değişmektedir ve  çocuk bakıcıları ile ücreti karşılıklı görüşürsünüz. Bunun yanı sıra, çalışmayan anne iseniz ve daha çok ev işlerinde yardımcı olacak, gerektiğinde çocuğu bırakabileceğiniz, anneye yardımcı çocuk bakıcısı ise aradığınız hizmet, 3500 – 4000 tl civarında yardımcı bakıcılarla da görüşebilirsiniz. Aradaki fark, çalışan annenin çocuğuna bakmış çocuk bakıcısı ile ev hanımı annenin gözetiminde çocuk bakmış çocuk bakıcısı olmasıdır. Yani deneyim ve sorumluluk farkıdır.

Yatılı çocuk bakıcıları, öncelik çocuk olmak koşuluyla, ailenin ev işlerinde destek verip, yemek ve günlük toparlama işlerinden sorumlu olabilir ve bu iş tanımında daha önce çalışmış, referanslı yatılı çocuk bakıcısı bayanlar olmaktadır.

Yatılı çocuk bakıcısı fiyatları araştırmanızda, çocuk bakıcısı ararken, daha önce, çocuğunuzla aynı yaş gruplarında çocuklu bir ailede çalışmış yatılı çocuk bakıcısı olmasını öneriyoruz.

Eğitimli  çocuk bakıcısı fiyatları;

Eğitimli (çocuk gelişimi mezunu bakıcı) ve bazı sertifikalara sahip olmasını isterseniz, bu ücretler artmaktadır ve bunu, bu tarz çocuk bakıcıları ile karşılıklı görüşürsünüz. Eğitimli çocuk bakıcısı ücreti, bakıcının eğitimi ve tecrübelerine bağlı olarak değişebilir.

Ailelerin beklentileri, çocuklarının fiziki ve zihinsel durumu da buna etkendir. Ailelere önerimiz, bu tarz bakıcı ararken, sadece diploma değil, konusunda deneyim sahibi olan, eğitimli çocuk bakıcısı olmasını öneriyoruz.

28 yıllık bilgi ve deneyimimizle, yatılı çocuk bakıcısı fiyatları 2019 konusunda, detaylı bilgi almak isteyen ailelerimize bizi arayın diyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan ŞAHBAZ
30.07.2019

Yazımızı Paylaşır mısınız?

Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?