Yatılı Çocuk Bakıcısı İş İlanları

Yatılı çocuk bakıcısı iş ilanları platformu, yatılı çocuk bakıcıların iş bulmak için kullandıkları, sosyal medya ve internet sayfalarında oldukça işlevsel hale gelmiştir. Çocuk bakıcılık sektörünün pazar payı çoğaldıkça, bakıcılık mesleğinin talebi ve başvurusu da artmış bulunmaktadır. Bizler 29 yılı geride bırakan bir, Yatılı çocuk bakıcısı, yatılı yardımcı eleman, insan kaynakları danışmanlık firması olarak, uzun yıllar içerisindeki, sektör evrilmelerini bilinçlenerek geçirdik. Bu nedenle, daha çok kaliteli ve tecrübeli yatılı çocuk bakıcısı portföyüne sahip olabilmek için, Yatılı çocuk bakıcısı iş ilanları yayınlamakyatız.

Yatılı Çocuk Bakıcısı İş İlanları

 

Yatılı çocuk bakıcısı iş ilanları vermekteki hedeflerimiz;

Yatılı çocuk bakıcısı iş ilanları, daha çok yatılı çocuk bakıcısına iş alanı açmak ve iş bulmak 

-Yatılı çocuk bakıcısı, gündüzlü çocuk bakıcı, yatılı yaşlı bakıcısı, yatılı hasta bakıcısı mesleklerine verilen önemi ve gelişimi arttırmak. Çünkü talep arttıkça, mesleğinde daha başarılı olmak isteyen eğitimli ve donanımlı insanların sayısı da artacaktır.

-Kadınlara ait bu iş kolu olan, bakıcılığın, mesleki kalitesini yükseltmek

-Yatılı çocuk bakıcısı arayan aileler için, istedikleri bakıcıyı bulmaları adına, daha fazla yatılı çocuk bakıcısı aday seçenekleri sunabilmek

-Eğitimli yatılı çocuk bakıcısı arıyorum, tecrübeli yatılı çocuk bakıcısı arıyorum, güvenilir yatılı çocuk bakıcısı arıyorum, referanslı yatılı çocuk bakıcısı arıyorum ihtiyacında olan ailelere, daha iyi adaylar sunarak, mesleğin kalitesini yükseltmek. 

 

Yatılı çocuk bakıcısı iş ilanlarından iş başvurusu yapan çocuk bakıcı adaylarını nasıl elemelerden geçiyoruz?

-Sabıka kaydı, ikametgah belgesi ve kimlerle yaşadığı gibi, güvenlik araştırmalarından geçiriyoruz.

-Referansı olmayan aday kabul etmiyoruz.

-Elemanlardan aldığımız referans bilgilerini detaylı araştırıp, kontrol ediyoruz.

-Elemanların fiziksel ve zihinsel olarak, bebek bakıcılığı, çocuk bakıcılığı, yaşlı bakıcılığı, hasta bakıcılığı mesleğine yeterliliğini test ediyoruz.

-Özel hayatı konusunda da, bilgi sahibi olup, düzenli bir hayatının olduğundan emin oluyoruz.

-Olumlu olumsuz tüm özellikleri hakkında veriler toplayarak, psikolojik olarak tanımaya çalışıyoruz. İşini severek yapan ve uyumlu pozitif yapıya sahip olması dahilinde, iş bulmayı tercih ediyoruz.

-Kimya olarak sakin, sabırlı ve sevgi dolu olması, çocuk bakıcısı olabilmesi için en önemli özelliklerdir. Bu meziyetlere sahip olduğunu anlamak için, bazı yazılı ve sözlü testlerden geçiriyoruz.

-Sonrasında, iş bulmaya karar verdiğimiz adayları, istedikleri ve uygun oldukları işlere yerleştirmek için çalışmalar yapıyoruz.

 

Yatılı Çocuk Bakıcısı İş İlanları

İş ilanlarındaki en önemli hedeflerimiz;

 Bu sektörde iş arayışında olan ve işe ihtiyaç duyan insanlar, çocuğunu okutmak, evini geçindirmek, ev sahibi olmak, hasta eşine veya aile yakınlarına bakmak gibi hedefleri oluyor. Çoğu zamanda, eşinden ayrılmış veya eşi vefat etmiş, hem anne hem baba olan kadınlara iş bulmak, bize kutsal bir hizmet yapmanın şevkini veriyor. Bizler, elemanlarımızı yoldaşlarımız olarak görüyoruz. Onların sevdiği işi yapmasını sağlıyoruz. 

 

Ağırlıklı olarak verdiğimiz bakıcı ilanları;

 Yatılı çocuk bakıcısı iş ilanları

Gündüzlü çocuk bakıcısı iş ilanları

Eğitimli çocuk bakıcısı iş ilanları

Yabancı çocuk bakıcısı iş ilanları

 

Elemanlarımız bize yatılı çocuk bakıcısı iş ilanları yoluyla başvurduklarında, derinlemesine konuşup, onları anlamaya çalışıyoruz. Çünkü, her insan farklı meziyetlere ve yeteneklere sahiptir. Yapmaktan mutlu olduğu branşta çalışırsa, hem kendi için, hem de hizmet verdiği işvereni için, daha sağlıklı ve uzun vadede çalışacaktır. Elemanın duygusal yapısı ve kişiliğini iyi anlayıp, gerçekten mutlu çalışıp anlaşacağı, aynı frekansta aile ile eşleştirmeye çalışıyoruz. Bunun yanı sıra, kültürel ve geleneksel anlamlarda da uyumlu olabilecekleri bir ortam olmasını sağlıyoruz. Çünkü, bu iki taraf içinde saygılı ve huzurlu bir çalışma ortamı için, bu uyum çok önemlidir. İyi ailelerde, uzun yıllar mutlu ve huzurlu çalışmak için bizi arayın.

 

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yöneticisi

GÜLDAN ŞAHBAZ -12.05.2021

 

 

 

 

 

 

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?

Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?