Çocuk Bakıcısı Bulma Sitesi

Anne babaların, çocuk bakıcısı ihtiyacı doğar doğmaz, akıllara gelen ilk çözümlerinden biri, çocuk bakıcısı bulma sitesi araştırmaktır.

Çocuk bakıcısı arayan aileler, bu işi profesyonelce yapan bakıcı danışmanlık şirketleri arasından, iyi  bir hizmet alacakları, güvenilir ve sektörde uzun yıllardır hizmet veren, ajans tercih ederler. Bu şekilde çocuk bakıcısı bulmak, işveren ve çalışan ilişkisini profesyonelce yönetmek konusunda, çok daha işlevsel olacaktır. Bu haftaki yazımızda, çocuk bakıcısı arıyorum diyen ihtiyaç sahiplerine yol gösterecek, tavsiyelerde bulunmak istiyoruz.

Çocuk Bakıcısı Bulma Sitesi

Çocuk bakıcısı bulmak için yapılması gerekenler;

 

Günümüzün sunduğu en büyük kolaylık, internet ortamında araştırma yapmaktır. İlk dikkat edeceğiniz nokta, İşkur bakıcı danışmanlık firması olmasıdır. Bu, kanunlara uygun şekilde sektörde olan, bakıcı ajansı olduğu anlamına gelir. Sonraki adım, sektörde kaç yıldır olduklarını ve çalışma şekillerini öğrenmektir. Bütün bu bilgileri aldığınız ve sizinle iletişime geçen firma yetkilisi, sizi detaylı dinlemeli ve doğru yönlendirmelidir. Çünkü sizden alacağı bilgiler, sizi doğru adayla eşleştirmesi için kılavuz olacaktır. Sonrasında, size sunacağı adaydan, sizi ne kadar dinlediğini ve anladığını da görmüş olacaksınız.

 

Ailelerin çocuk bakıcısı bulma kriterleri;

 

Bakıcının daha önce çalıştığı referansları ile mutlaka görüşmelisiniz. Referansı çok az olan veya referans bilgilerini vermeyen bakıcıyı işe almamalısınız. Bazı işverenler, bakıcının deneyimsiz olmasını göze alıp, öğretebilirim diye düşünebilir. Bu güvenlik ve uzun vadeli çalışma adına, sizin için büyük risk olacaktır. Bu nedenle, tecrübeli çocuk bakıcısı işe almanızı öneriyoruz. Çocuk bakıcı ile çalışmak, en sevdiklerinizin canını emanet etmektir. Evinize, özel hayatınızın merkezine bir yabancıyı sokmaktır. Bu nedenle, ilk öncelik güvenliktir. İyi niyetli ve dürüst bir insan olduğundan emin olmak zorundasınız. Her evin kendine has kuralları ve yaşam tarzı vardır. Bu nedenle, evinizin kültür ve dinamiklerine uyum sağlayacak, aynı frekansta buluşabileceğiniz yapıda gündüzlü bakıcı veya yatılı bakıcı ile çalışmanızı öneriyoruz.

 

Çocuk Bakıcısı Bulma Sitesi

Avrupa Yakası İstanbul’da bakıcı arayan aileler;

Çocuk bakıcısı bul Levent,

Çocuk bakıcısı bul Sarıyer,

Çocuk bakıcısı bul Tarabya,

Çocuk bakıcısı bul Etiler,

Çocuk bakıcısı bul Ulus,

Çocuk bakıcısı bul İstinye,

Çocuk bakıcısı bul Zekeriyaköy,

Çocuk bakıcısı bul Yeniköy,

Çocuk bakıcısı bul Şişli,

Çocuk bakıcısı bul Beşiktaş,

Çocuk bakıcısı bul Taksim,

Çocuk bakıcısı bul Beyoğlu,

Çocuk bakıcısı bul Kağıthane,

Çocuk bakıcısı bul Kemerburgaz,

Çocuk bakıcısı bul Eyüp,

Çocuk bakıcısı bul Göktürk,

çocuk bakıcısı bul Gaziosmanpaşa,

çocuk bakıcısı bul Fatih,

Çocuk bakıcısı bul Merter,

Çocuk bakıcısı bul Zeytinburnu,

Çocuk bakıcısı bul Bakırköy,

Çocuk bakıcısı bul Ataköy,

Çocuk bakıcısı bul Yenibosna,

Çocuk bakıcısı bul Halkalı,

Çocuk bakıcısı bul Küçükçekmece,

Çocuk bakıcısı bul Florya,

Çocuk bakıcısı bul Yeşilköy,

Çocuk bakıcısı bul Yeşilyurt,

Çocuk bakıcısı bul Bahçelievler,

Çocuk bakıcısı bul Avcılar,

Çocuk bakıcısı bul Beylikdüzü,

Çocuk bakıcısı bul Büyükçekmece,

Çocuk bakıcısı bul Silivri,

Çocuk bakıcısı bul Ortaköy,

Çocuk bakıcısı bul Bebek,

Çocuk bakıcısı bul Baltalimanı,

Çocuk bakıcısı bul Nişantaşı,

 

 

Anadolu Yakası İstanbul’da bakıcı arayan aileler;

 

Çocuk bakıcısı bul Kadıköy,

Çocuk bakıcısı bul Altunizade,

Çocuk bakıcısı bul Acıbadem,

Çocuk bakıcısı bul Erenköy,

Çocuk bakıcısı bul Kozyatağı,

Çocuk bakıcısı bul Moda,

Çocuk bakıcısı bul Göztepe,

Çocuk bakıcısı bul Fenerbahçe,

Çocuk bakıcısı bul Feneryolu,

Çocuk bakıcısı bul Ataşehir,

Çocuk bakıcısı bul Ümraniye,

Çocuk bakıcısı bul Çekmeköy,

Çocuk bakıcısı bul Sancaktepe,

Çocuk bakıcısı bul Çamlıca,

Çocuk bakıcısı bul Suadiye,

Çocuk bakıcısı bul Bostancı,

Çocuk bakıcısı bul Maltepe,

Çocuk bakıcısı bul Kartal,

Çocuk bakıcısı bul Pendik,

Çocuk bakıcısı bul Kurtköy,

Çocuk bakıcısı bul Üsküdar,

Çocuk bakıcısı bul Küçükbakkalköy,

Çocuk bakıcısı bul Beykoz,

Çocuk bakıcısı bul Kavacık,

Çocuk bakıcısı bul Kısıklı,

Çocuk bakıcısı bul Kandilli,

Çocuk bakıcısı bul Rasathane

 

Yatılı çocuk bakıcısı bul ve Gündüzlü çocuk bakıcısı bul hizmetlerimiz; 

 

Genellikle çalışan ve yurt dışına seyahatlere giden anne babalar, iş için dönemsel olarak, onlara eşlik edecek bakıcılara ihtiyaç duyabiliyor. Bu ihtiyaçlar; Dubai çocuk bakıcısı, Katar çocuk bakıcısı, Birleşik Arap emirlikleri çocuk bakıcısı, Bahreyn çocuk bakıcısı, Abu Dabi çocuk bakıcısı, Amerika bakıcı, Kaliforniya çocuk bakıcısı, Washington çocuk bakıcısı, Florida çocuk bakıcısı, New York çocuk bakıcısı, Los Angeles bakıcısı, Moskova çocuk bakıcısı, Rusya çocuk bakıcısı, Şikago çocuk bakıcısı, Paris çocuk bakıcısı, Fransa çocuk bakıcısı, Londra çocuk bakıcısı, İngiltere çocuk bakıcısı, Almanya çocuk bakıcısı, Hollanda çocuk bakıcısı, Danimarka çocuk bakıcısı, İsviçre çocuk bakıcısı, Kıbrıs çocuk bakıcısı, Norveç çocuk bakıcısı, Kanada çocuk bakıcısı şeklinde olabilir. Bu durumda, Amerika vizesi olan çocuk bakıcısı ve Avrupa Birliği vatandaşı bakıcı olması ya da Avrupa Birliği ülkelerinden vize sahibi olması istenmektedir.

Ayrıca Avrupa’da bakıcılık iş arayanlar olarak, çalışmak isteyenler veya Amerika’da bakıcılık işi arayanlar için, ailelerle bu tür seyahatlere eşlik etmek bir başlangıç olacaktır.

 

Çocuk bakıcısı ile uzun vadeli çalışabilmek için yapılması gerekenler;

 

Çocuk bakıcısı için, işleri bitince, dinlenebileceği ve kendine ayırdığı zamanlar için, ayrı odası olması şarttır. Bebekle aynı odada, evin, salonu, çalışma veya oturma odasında kalması, uzun vadede sorun yaratacaktır. Çocuk bakıcısının seyahat engeli olmamalıdır. Özellikle yazın

yazlığa gitme durumunuz varsa, süresini ve şartlarını belirtmelisiniz. Çocuk bakıcısının izin günü veya günlerini, gereken esneklikleri, en baştan en ince ayrıntısı ile konuşup anlaşmalısınız. Evinizde evcil hayvan yada hayvanlarınız varsa, veya daha sonra hayvan sahiplenecekseniz, bu konuda, korku- alerji gibi sorunların olmamasına dikkat etmelisiniz. Çocuk bakıcısından, bebek bakımı dışında, beklediğiniz ev işlerini detaylı konuşmalı ve hangi sorumlulukları alıp alamayacağı konusunda anlaşmalısınız. Çocuk bakıcısı için, evde kamera sistemi kullanıyorsanız, veya kullanmak niyetiniz varsa, çocuk bakıcısı mülakat görüşmesinde bunu belirtmelisiniz.

 

Çocuk Bakıcısı Bulma Sitesi

Çocuk bakıcısı bulma sitesi araştırarak bizlere ulaşmak için çıktığınız bu yolda, size her konuda kılavuz olacak, her konuda doğru yönlendirip, beklentilerinize uygun aday ile sizleri eşleştirebilecek, yatılı bakıcı danışmanlık firması ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Aradığımız bakıcı burada deyip, daha fazla bilgi almak ve sizinle çalışmak istiyoruz diyorsanız, bizi arayın.

 

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yöneticisi

Güldan Şahbaz-22.12.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazımızı Paylaşır mısınız?
etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?